021-79276000 info@noviraco.com

وارن بافت، یکی از معروف‌ترین و موفق‌ترین سرمایه‌گذاران و کارآفرینان آمریکایی، در ۳۰ آگوست ۱۹۳۰ در اوماها، نبراسکا متولد شد. او به عنوان مدیر عامل و رئیس شرکت برکشایر هاتاوی شناخته می‌شود. بافت به دلیل روش‌های سرمایه‌گذاری منحصر به فرد و فلسفه‌ی مدیریت خود، به «معجزه‌گر اوماها» مشهور است. و کتاب «گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او» نوشته آلیس شرودر که در سال ۲۰۰۸ منتشر شده است، شرحی است در رثای زندگی و حرفه او.

این سرمایه‌گذار برجسته هرگز شرح حالی از زندگی خود ننوشته است، اما به آلیس شرودر اجازه داد تا به طور جامع درباره زندگی شخصی و حرفه‌ای او و نزدیک‌ترین افرادش تحقیق کند. نتیجه این پژوهش، زندگینامه‌ای جامع و بسیار آموزنده از مردی است که با عنوان “معجزه اوماها” شناخته می‌شود. بافت تصمیم گرفت نشان دهد که با اخلاق و درستکاری نیز می‌توان به موفقیت‌های بزرگی دست یافت. او همواره به سرمایه‌گذارانش به عنوان شرکای خود نگریسته و تلاش کرده مانند یک خدمتگزار به آنها خدمت کند. بافت در تمام نقش‌هایش، از سرمایه‌گذار و مدیر ارشد گرفته تا عضو هیئت مدیره، مقاله‌نویس و سخنران، صداقت را در اولویت قرار داده و با همین رویکرد به ثروتمندترین مرد جهان تبدیل شده است. کتاب “گلوله برفی” به شما می‌گوید چرا زندگی وارن بافت یکی از شگفت‌انگیزترین داستان‌های موفقیت در دوران ماست.

گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او
گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او

آلیس شرودر

آلیس شرودر، متولد ۱۴ دسامبر ۱۹۵۶، نویسنده و کارگزار سابق بیمه آمریکایی است. او در دالاس، تگزاس به دنیا آمد و مدرک کارشناسی در مدیریت مالی و کارشناسی ارشد خود را در سال ۱۹۸۰ از دانشکده اقتصاد دانشگاه تگزاس در آستین دریافت کرد. شرودر همچنین برای مدتی به عنوان ستون‌نویس در خبرگزاری اقتصادی بلومبرگ فعالیت داشته است. کتاب «گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او» اثر آلیس شرودر با ترجمه شهریار هاشمی و سهیل نیکخواه توسط نشر آراد منتشر شده است.

انتهای پیام/