021-79276000 info@noviraco.com

کسانی که قصد فروش سهام خود را داشته‌اند و اکنون از فروش آن منصرف شده‌اند، می‌‌توانند با مراجعه به کارگزاری یا بانکی که درخواست خود را ثبت کردند، لغو کنند. فریبا اخوان معاون عملیات شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در خصوص راه دیگر انصراف از فروش سهام عدالت گفت: همچنین افراد می‌توانند با مراجعه به وب سایت sahamedalat.ir و استفاده از گزینه انصراف، نسبت به انصراف از فروش سهام عدالتی که درخواست آن را قبلا ثبت کردند، اقدام کنند.

اخوان در پاسخ به این پرسش که چرا برخی از افراد که در زمان آزادسازی سهام عدالت، سهام خود را فروخته‌اند، تا کنون وجه آن را دریافت نکرده‌اند؟ اظهار کرد: این گونه افراد دو دسته هستند. دسته اول افرادی هستند که بنا به دلایلی همانند مغایرت اطلاعات هویتی، حساب بانکی، عدم ثبت شماره تلفن همراه به نام فرد و مشخص نبودن کارگزار، درخواست ثبت فروش آنان از ابتدا با مشکل همراه شده که این گروه برای حل این مشکل باید این مغایرت‌ها را برطرف کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: دسته دوم افرادی هستند که درخواست خود را برای فروش به کارگزاری و یا سیستم بانکی ارائه داده و ثبت کردند، اما به دلیل متوقف شدن فروش در وضعیت «ثبت درخواست فروش» قرار دارند و در حقیقت به دلیل این توقف، سهام عدالت آنان به فروش نرفته است. این افراد باید تا آغاز فروش مجدد سهام عدالت صبر کنند تا در ادامه فرآیند ثبت یا فروش، درخواست این گروه از سهامداران نهایی و مبلغ فروش به حساب آنان واریز شود. سوالات بورسی خود را از مرکز پاسخگویی سمات بپرسید.

انتهای پیام/