021-79276000 info@noviraco.com

علیرضا صالح‌ در پاسخ به این پرسش که آیا تسهیلات ۵۰ میلیارد تومانی از طرف بانک ملی به هپکو پرداخت‌شده، گفت: وام ۵۰ میلیارد تومانی امروز نهایی می‌شود. مدارک ارائه‌شده است و امروز تمام می‌شود. وی افزود: مدیرعامل جدید هپکو آقای روغنی مستقرشده و پول کارگران به‌محض دریافت وام ظرف یکی دو روز پرداخت می‌شود و به نظرم از فردا پول کارگران داده می‌شود. رئیس سازمان خصوصی‌سازی در مورد اینکه آیا تولید هپکو به‌زودی رونق می‌گیرد، گفت:‌ جای امیدواری است و مقدمات کار انجام می‌دهند که تولید شرکت تجهیزات سنگین راه‌سازی هپکو ان شالله به‌زودی از سر گرفته می‌شود.

واگذاری هپکو پس از بازگشت رونق به تولید

صالح در مورد اینکه آیا سفارش خرید هم برای محصولات هپکو دریافت شده است، گفت: این‌ها یک‌روزه انجام نمی‌شود اما کارها در حال انجام است و مدیرعامل جدید مستقرشده و سعی می‌کنیم ابتدا تولید به روال قبلی برگردد و بعدازاینکه جریان تولید در کارخانه پایدار شد بعدازآن دنبال واگذاری می‌رویم.

وی تأکید کرد: شرکت هپکو از خریداری قبلی هیدرو اطلس گرفته‌شده و فعلاً به‌صورت موقت به مالک اولیه یعنی سازمان خصوصی‌سازی برگشته است و تا زمانی که روند تولید پایدار نشود در اختیار دولت است، اما این برگشت مالکیت به دولت موقتی است و بعد از پایداری سعی می‌کنیم با روش جدید و به‌صورت موفق واگذاری این شرکت را انجام دهیم.

انتهای پیام/