021-79276000 info@noviraco.com

تعداد ۱۳۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت سیمرغ به‌عنوان پانصد و بیست و هشتمین شرکت پذیرفته‌شده یکشنبه در بازار دوم معاملات بورس اوراق بهادار عرضه اولیه و هر سهم این شرکت ۵۱۰ تومان کشف قیمت شد. این شرکت ۱۳۰ میلیارد تومانی در حالی به‌عنوان پنجمین شرکت تازه‌وارد به بازار سهام در سال جاری عرضه اولیه شد که این میزان سهام در محدوده قیمتی ۵۰۰ تا ۵۱۰ تومانی هر سهم و سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی ۴۰۰ سهم در بازار دوم معاملات بورس عرضه شد. ضمن این‌که متعهد خرید در این عرضه اولیه نیز تأمین سرمایه امید و سقف تعهد خرید درمجموع ۵۰ درصد سهام قابل‌عرضه بود.

این شرکت در بخش “کشاورزی، شکار و فعالیت‌های خدماتی وابسته”، گروه “پرورش حیوانات” و طبقه “نگهداری سایر حیوانات، تولید محصولات حیوانی طبقه‌بندی نشده در جای دیگر” در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “سیمرغ” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

این گزارش می‌افزاید: تاکنون تعداد دو میلیارد سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری صدر تأمین با نماد معاملاتی “تاصیکو” در روز نهم اردیبهشت با کشف قیمت ۲۲۰ تومان در بورس، تعداد ۵۲ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت کشت و صنعت شریف‌آباد با نماد معاملاتی “زشریف” در روز ۳۱ اردیبهشت‌ با کشف قیمت ۴۲۰ تومان در فرابورس، تعداد ۴۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران با نماد معاملاتی “دکپسول” در روز ۵ خرداد با کشف قیمت ۵۷۰ تومان در فرابورس و تعداد ۲۰۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت پلی‌پروپیلن جم با نماد معاملاتی”جم پیلن” در روز ۲۷ خرداد با کشف قیمت ۲۲۵۰ تومان در بورس عرضه اولیه شده‌اند.

انتهای پیام/