021-79276000 info@noviraco.com

به گزارش سایت اینوستینگ قیمت نقره در معاملات صبح روز دوشنبه با جهش ۷ درصدی مواجه شد و به بالاترین رقم در پنج ماه اخیر رسید. تبلیغات شدید در فضای مجازی و فروم ها برای این فلز عامل اصلی این رشد عنوان شده است. همچنین نواسانات شدید بازار سهام ایالات متحده و حواشی اتفاق افتاده در طی معاملات روز جمعه موجب اقبال سرمایه‌گذاران به دارایی‌های کم ریسک شده است که در این رشد بی‌تأثیر نبوده است.

طبق گزارشات اعلام شده توسط وبسایت‌های معامله سکه، تقاضای شدید و بی‌سابقه‌ای برای این فلز به وجود آمده به طوری که فرآیند تحویل سفارشات مربوطه را با مشکل مواجه ساخته است. همچنین گفته شده که ارزش معاملات انجام شده بر روی این فلز بسیار بیشتر از موجودی واقعی آن می‌باشد. قیمت نقره از روز چهارشنبه ۱۵ درصد رشد داشته است. در پی این اتفاقات ارزش سهام تعدادی از شرکت‌های معدنی در استرالیا نیز بیش از ۱۵ درصد رشد داشته است.

طی معاملات صبح امروز نقره جهش ۷.۴ درصدی را به خود دید و به قیمت ۲۸.۹۹ دلار برای هر انس نیز رسید. همچنین قیمت نقد طلا نیز با رشد ۰.۴۱ درصدی در محدوده ۱،۸۵۲ دلار برای هر انس معامله شد. پلاتینیوم نیز با ثبت رشد ۱.۷۷ درصدی به محدوده ۱،۰۹۲ دلار رسید.