021-79276000 info@noviraco.com

بنا به گزارشی که روز دوشنبه توسط شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتال کوین شر (Coin Share) منتشر شد، ارزهای دیجیتال و صندوق‌های سرمایه‌گذاری در این نوع دارایی‌ها برای دومین هفته متوالی شاهد خروج پول بودند. میزان خروج پول از ارزهای دیجیتال برای هفته منتهی به جمعه ۱۱ ژوئن، برابر ۲۱ میلیون دلار برآورد شده است. به این ترتیب مجموع پول خارج شده از اواسط ماه مه به ۲۶۷ میلیون دلار رسیده است.

همچنین بنا به داده‌های منتشر شده، اتریوم شاهد ۱۲.۷ میلیون دلار خروج پول بوده است که رکورد جدیدی برای این نوع از ارز دیجیتال به حساب می‌آید. این در حالی است که برای هفته قبل‌تر میزان ورود و خروج به این ارز دیجیتال خنثی گزارش شده بود. اتریوم طی معاملات روز دوشنبه با ۱ درصد رشد به ۲،۶۵۳ دلار رسید و به این ترتیب نسبت به قله ۴،۳۸۰ دلاری مورخ ۱۲ مه ۴۰ درصد ریزش داشته است.

میزان خروج پول از بیت‌کوین نیز طی هفته گذشته به ۱۰ میلیون دلار رسید که بسیار پایین‌تر از خروج ۱۴۱ میلیون دلاری هفته قبل‌تر به حساب می‌آید. بیت‌کوین روز دوشنبه به دنبال توئیت ایلان ماسک مدیرعامل تسلا مبنی بر احتمال روی آوردن مجدد این شرکت به این ارز دیجیتال برای انجام تراکنش‌ها و نقل و انتقالات خود، با ۱.۸ درصد رشد به محدوده ۴۰،۰۰۰ دلار افزایش یافت.

شرکت گری اسکیل (Grayscale) که بزرگترین شرکت فعال در حوزه مدیریت دارایی‌های دیجیتال به شمار می‌رود، طی هفته گذشته دارایی تحت مدیریت خود را از ۳۰.۳ به ۳۳.۰۴ میلیارد دلار افزایش داده است. همچنین دارایی تحت مدیریت کوین شر (Coin Share) که دومین شرکت بزرگ فعال در این حوزه به شمار می‌رود، از ۴ به ۳.۸ میلیارد دلار کاهش یافته است.

انتهای پیام/ منبع