021-79276000 info@noviraco.com

مدیرعامل شرکت سبدگردان نوویرا، مسئولین و اعضای نهادهای سرمایه‌گذاری ایران با حضور در شرکت ذوب‌آهن اصفهان، ضمن بازدید از خط تولید، با مهندس یزدی زاده، مدیرعامل و جمعی از مسئولین این شرکت دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این نشست نادر بوالحسنی، مدیرعامل شرکت سبدگردان نوویرا، به تشریح همکاری میان دو شرکت سبدگردان نوویرا و شرکت ذوب آهن اصفهان پرداخت و آغاز رسمی همکاری این دو شرکت را از مهرماه ۱۳۹۶، همزمان با انتقال مالکیت و مدیریت صندوق سرمایه گذاری مشترک ذوب آهن نو ویرا عنوان نمود.

وی پس از بررسی عملکرد صندوق سرمایه گذاری مشترک ذوب آهن نوویرا در دوره مدیریه شرکت سبدگردان نوویرا، به همکاری میان دو شرکت در زمینه بازارگردانی سهام ذوب آهن اشاره کرد و گفت در حال حاضر بازارگردانی سهام ذوب آهن اصفهان توسط شرکت سبدگردان نوویرا از طریق سبد اختصاصی سرمایه گذاری انجام می گیرد. وی همچنین خاطرنشان کرد که با همکاری طرفین و پیگیری شرکت سبدگردان نو ویرا، به زودی شاهد تأسیس صندوق اختصاصی بازارگردانی نوویرا خواهیم بود و بازارگردانی نماد “ذوب” از طریق مجاری رسمی آن یعنی صندوق بازارگردانی انجام خواهد گرفت.

وی همچنین افزود که تأسیس صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت نوویرا ذوب آهن در مراحل پایانی بوده و در خردادماه ۱۳۹۸ پذیره نویسی این صندوق آغاز خواهد شد. وی با تشریح ویژگی های صندوق مذکور، بر نقش شرکت ذوب آهن اصفهان در تأسیس صندوق تأکید کرده و اضافه کرد که مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان اعلام آمادگی کامل خود جهت تأسیس این صندوق را اعلام نموده و اظهار امیدواری کرده است که با تأسیس صندوق، امکان پرداخت پاداش پرسنل صندوق در قالب واحدهای سرمایه گذاری و در نتیجه مشارکت پرسنل شرکت در این صندوق و بازارهای مالی فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/